Gdańsk, dnia 1.09.2010.

"Instalacja gazowa na 5-tkę!"
- pierwsza instalacja LPG z 5-cio letnią gwarancją.


Potwierdzając niezawodność instalacji gazowych, firma Elpigaz wprowadziła do oferty "Instalację gazową na 5-tkę!". Jest to pierwsza na rynku instalacja z 5 letnia gwarancją. Praca nad podwyższaniem jakości instalacji ELPIGAZ oraz wieloletnie doświadczenie, umożliwiły wprowadzenie do oferty najdłuższej na rynku gwarancji na nowoczesne systemy wtrysku gazu. "Instalacja na 5-tkę!" oferująca 5-letnią gwarancję, to potwierdzenie niezawodności nowoczesnych instalacji rodem z Elpigaz, przywilej jaki mają jedynie użytkownicy instalacji tej marki.

"Instalacja gazowa na 5-tkę!" to:
 • pewna i przyjemna jazda na gazie bez niespodzianek
 • niezawodne elementy najwyższej jakości
 • najdłuższa na rynku – 5* letnia gwarancja na elementy systemu wtrysku gazu "Instalacja na 5-tkę!" obejmuje zestawy z linii produktów EXCLUSIVEline (sterowniki STELLA EOBD) i COMFORTline (sterowniki STELLA POWER) z wtryskiwaczami I-Plus, oraz wielozawory ORION stosowane min. w zbiornikach toroidalnych o zwiększonej pojemności MoreMo.

  "Instalacja gazowa na 5-kę!" to oferta unikalna w skali kraju. Najważniejsze elementy instalacji gazowej takie jak sterownik (ECU GAZ), wtryskiwacze gazu, wielozawór – posiadają 5- cio letnią gwarancję* producenta. Naprawa lub wymiana właśnie tych elementów instalacji bywa dla użytkowników najkosztowniejsza. W "Instalacji na 5-tkę!" użytkownik auta na gaz ma niezawodne, najwyższej jakości elementy i gwarancję, która chroni go przed ewentualnymi niespodziankami i dodatkowymi kosztami przez 5 lat*.

  "Instalacje gazowe na 5-tkę!" dostępne są już w Zakładach Montażu sieci "Elpigaz 2000" na terenie całej Polski.

  Instalacja na 5-tkę! – Instalacja na lata!

  EXCLUSIVE Line (Stella EOBD) to najbardziej zaawansowana na rynku elektronika z funkcją samo diagnozy w pełni współpracująca z diagnostyką EOBD (European On Board Diagnostic) samochodu! Niezbędna w nowych autach oraz przy adaptacji silników 6 i 8 cylindrowych na gaz.
  Comfort Line(Stella Power) w kompletacji z wtryskiwaczami I-Plus linia produktów przeznaczona dla kilkuletnich nowoczesnych samochodów klasy średniej I wyższej z silnikami 4 cylindrowymi, oferująca szerokie możliwości I zaawansowane funkcje sterownia łączące wysoką jakość z rozsądną ceną.
  Wtryskiwacze I-PLUS – to talerzykowe wtryskiwacze gazu, niezawodne w eksploatacji bez względu na jakość gazu. Unikalna, opatentowana przez włoska firmę AEB konstrukcja zaowocowała wysoką precyzją dawkowania gazu, długimi przebiegami między naprawczymi oraz prostym i tanim serwisem nie wymagającym kalibracji,
  *- 5 lat od daty produkcji elementu lub 100 tyś km od daty pierwszego montażu w aucie

  Zobacz w formacie PDF: Instalacja na 5!

 • KSmedia Krzysztof Stachowiak 2011 Koszalin | 2015-04-14 19:35  | Liczba odwiedzin: